Ev Aksesuarları

Roussea Bubble Sandelye (Balon Sandelye)

FARKLI MEKÂN TASARIMI İÇİN

Son iki yıllık bir mazisi olan ve kullanıldığı her mekâna modern bir havanın yanı sıra kullanışı, şık duruşu ve elit bir görünümü de yanı sıra getiren bubble sandalyeler restoranlarda da kullanılmaya başlandılar.

Cafe ve restoranlarda kullanılan bu harika buluş evlerin balkon bölümlerinde, teraslarda ve hatta oturma odalarında cam kenarı bölümlerini de süsleyip kullanıcılarına şık bir dinlenme sunuyorlar.

Bu senenin rousseau bubble sandalyelerinde dikkati çeken modelleri şöyledir. Rengi ve modeli ile dekorasyona harika bir katkıda bulunabilecek cam mavisi oval model harika bir seçim olabilir. Yine senenin modası olan ve her mekana huzurlu bir dinlenmeyi getirebilecek olan makrome sandalyelerde görülmeye değerler.

Balon sandalye modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Roussea Bubble Sandelye (Balon Sandelye) Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir