Ev Tekstili

Renkli Halı Modelleri

HALDEN ANLAYAN HALILAR

Bir evde en şık duruşu olan etrafı derli toplu yapan ve sıcak bir ortama kavuşturan halılardır. Dekorasyonun başarısı için ise halının rengi deseni çok önemlidir.

Yeni sezonun yeni halıları hem dekorasyon için iyi bir seçenek olabilirler hem de canlı renkleri sayesinde ortamı ısıtıp canlandırabilirler. Bu senenin en çok tercih edilen ve gerçekten hoş bir görünümü olan üç boyutlu halılar hala birinci sıradalar.

Yine canlı renklere ev sahipliği yapan renkli halılar göze çarpmaktalar. Bu senenin en çok beğeni kazanan açık rengi tartışmasız kremdir. Son yıllarda artan siyah üzerine canlı renkler ile hazırlanmış halılar hala beğeni kazanmaya devam ediyorlar.

Sizler 2015 moda renkli halı modellerini bir araya getirdik ve resim galerimizde beğeninize sunuyoruz. Galerimizi inceleyerek kendi eviniz için en uygun renkli halı modeline karar verebilirsiniz.

Renkli Halı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir