Yatak Odası Dekorasyonu

Ray Gardrop Modelleri

Kullanım kolaylığı, görüntü şıklığı nedeniyle son dönemlerde ray dolaplar oldukça tercih edilmektedirler. Yatak odalarımızın olmazsa olmazı gardropları, artık 3 kapılı,5 kapılı gibi isimlerle anılmıyor çünkü eskisi kadar kapaklı gardroplar tercih edilmiyor. Yeni dönem trendi sürgülü ve raylı dolap modelleri oldu.

 

Ray dolapların içinde de en çok tercih edilen lake (parlak boyalı) malzeme kullanılan ürünler oluyor. Lake ürünlerin temizliği de kullanımı da çok kolay ve görsel açıdan da mükemmeller.

 

Şık bir yatak odasına sahip olmak için sadece eski gardrobunuzu değiştirseniz dahi etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Raylı dolaplarda tek dezavantaj sürgü sistemlerinin kolay bozulabilir olması. Fakat 1-2 tl gibi rakamlara sürgü tekerlerini kolaylıkla temin edebilirsiniz.

 

Ray dolap modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ray Gardrop Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir