Ev Dekorasyon Fikirleri

Pimapen Balkon Kapatma Modelleri ve Fiyatları

Balkon kapatma yöntemleri arasında en yaygın olarak kullanılan pimapen balkon kapatma yöntemi ile balkonunuzdan evinize giren soğuk nem toz topraktan kurtulmuş olacaksınız. Yeni balkon kapatma sistemlerinin aksine uzun yıllar sağlam kalmasından dolayı çok tercih edilen pimapenler kolay temizlenebilir olmasından dolayı da tercihte ön sıralardadır. Diğer bir tercih sebebi de en ucuz balkon kapatma yöntemleri arasında olmasıdır.

Şimdi gelin hep birlikte pimapen balkon kapatma modellerini inceleyelim.

Estetik görünüm vermek adına kahverengi pimapenle kapatılmış korunaklı balkon kapatma modeli. Pimapenlerin ortalama metre tül fiyatı 12 lira ile 15 lira arasında değişmektedir.

Büyük bir balkon için en ideal balkon kapatma yöntemlerinden bir tanesidir. Açılır kanatların çok kullanılması bolca hava girmesini sağlayacaktır.

Yaz kış oturmak için ideal olarak tasarlanmış sürgülü camlı pimapen modeli.

Yuvarlak köşelere sahip olan balkonunuz varsa sizin için ideal model.

Çok değişik balkon kapatma modellerini aşağdaki galerimizden inceleyebilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir