Ev Dekorasyon Fikirleri

Pembe Siyah Dekorasyon

OLMAZ DEMEYİN BAKARSINIZ ÇOK HOŞ OLUR

Zıt iki renkmiş gibi görülseler de mantıklı ölçülerde kullanılırsalar harika bir kombinasyon oluşturabilirler. Tabi ki bahsi geçen renkler siyah ve pembedir.

İlk düşünüldüğünde olmazmış gibi dursalar da pembe üzerine hafif siyah renkte dekorlar uygulandığında ortaya şaşırtıcı bir hoşluk çıkabilir.

Denemeden bilemeyiz tabi ki. Örneğin siyah bir oturma grubunuz varsa içerisinde boğulmadan hemen pembe renkte kırlentler ile kombinleyin koltuklarınızı. 

Ya da beyaz renkte bir oturma grubunuz varsa siyah pembe renkler ile canlandırabilirsiniz. Aynı fikirler evde bulunan diğer odalar içinde geçerlidir. Aşırı sadeleşmiş oltama biraz sevecenlik ve birazda ağırbaşlılık katmak isteyenlere bizlerde siyah ve pembe renklerini öneriyoruz.

Siyah ve Beyaz İle Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir