Ev Dekorasyon Fikirleri

Oturma Odası Duvar Renkleri

Hanımların çokça vakit geçirdikleri ve her gelen konuğun ağırlandığı salonların dekorasyonları da en az salonun önemi kadar büyüktür.

Her yazımızda belirttiğimiz gibi başarılı bir dekorasyonun sırrı başarılı duvar boyasındadır. Başarılı bir duvar boyası için ise renk kombinlerine dikkat etmek gerekmektedir.

Eğer dekorasyonda ilk serüveniniz ise sizler için dekorasyonu kolaylaştıracak renk seçenekleri sunacağız. Aynı zamanda sunacak olduğumuz renkler yılında moda renkleridir.

Sizi bile şaşırtacak sonuç isterseniz oturma odanızın rengini kirli beyaz ya da mavinin en açık tonlarından seçin. Yine ıslak kum rengi ve açık pembe renkleri de he çok moda hem de dekorasyon için idealdir.

Eskilerden bir renk olan şampanya rengi de hala kullanılmakta ve açık renk olduğu için dekorasyona katkı sağlamaktadır.

Oturma Odası Duvar Renk Seçenekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir