Genel Dekorasyon

New York’un En Pahalı Odası

50 milyon dolara yapılan Four Seasons otelinin yeni açılan süitin, bir gecelik bedeli 45 bin dolar. 45 bin dolarlık bu oda New York’un en pahalı odası.

Lüksten vazgeçmeyen misafirleri için göz kamaştıran bir  süit tasarlayan New York’taki Four Seasons oteli. Ty Warner Penthouse adlı süitte bir gece konaklayan misafirler 45 bin dolar (yaklaşık 90 bin lira) ödemek zorunda. New York’un en pahalı otel odasının fiyatı kadar manzarası, hizmeti ve dekorasyonu da dudak uçuklatıyor. Yapımı yaklaşık 7 yıl süren bu muhteşem süit, otel yönetimine 50 milyon dolara mal oldu. 240 metre yükseklikten göz kamaştırıcı Manhattan manzarasını ayaklarınızın altına seren oda, 400 metrekare büyüklüğünde… 24 saat uşak servisi sunulurken şoförlü bir Rolls-Royce da sürekli hazırda bekletiliyor.

İşte o oda

Ty Warner Penthouse  (1)

 

Ty Warner Penthouse  (2)

 

Ty Warner Penthouse  (3)

 

Ty Warner Penthouse  (4)

 

Ty Warner Penthouse  (5)

 

Ty Warner Penthouse  (6)

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir