Genel Dekorasyon

Müstakil Ev Modelleri

Günümüzde genel olarak insanlar apartman dairelerinde oturmaktadırlar. Bu artık insanlara sıkıcı gelmekte ve şehir hayatından bunalan insanlar eski küçük ama sevimli bahçe içindeki evlerini özlemektedirler.

Her insan ” Keşke bahçe içinde tek katlı müstakil bir evim olsa neler yaparım. “ diye aklından geçirmiştir. Müstakil evler tek katlı, iki katlı veya üç katlıdır ve bahçe içindedir.

Sadece size ait bir mekân olduğu için rahatça huzur içinde yaşamanızı sağlar. Genel olarak 2+1 102 metre kare, 3+1 128 metre kare, 3+1 149 metre kare (dubleks) olarak karşımıza çıkar.

Sizde bir müstakil evim olsun, evimizin bir bahçesi olsun diyorsanız müstakil evleri gözden geçirmeyi unutmayın.

Müstakil Ev Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir