Ev Dekorasyon Fikirleri

Muhteşem Manzaralı Lüks Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle mükemmel bir ev dekorasyon örneği paylaşacağız. Ev dekorasyonu tek kelime ile harika.

Evimiz oldukça geniş 1+1 daire. Oldukça büyük banyo, yatak odası ve amerikan mutfaktan oluşuyor. Mutfak ve salon kısmı mükemmel manzarayı tamamen görüyor.

Boydan boya camlar kullanılarak, manzaradan maksimum derecede faydalanılmış enfes bir ev. Evimiz de genellikle nötr renkler kullanılırken, hardal sarı ve yeşil ile eve hareket kazandırılmış.

Mutfakta dahili bir adet bar masası ve harici olarak bir yemek masası tam camın önüne konumlandırılmış. Mutfak ile salon aynı alanda olmasına rağmen L bir plan olduğu için alanlar bir birinden ayrılmış ve oturma bölümünden mutfak neredeyse hiç görünmemektedir.

Evimiz de bu manzara harici de çarpıcı noktalar bulunmakta. Özellikle yatak odasında bulunan cam sınırlarla belirlenen geniş banyo oldukça göz alıcı.

Aslında bu evimiz için söylenebilecek fazla söz yok. Resimleri incelediğiniz de siz de bize hak vereceksiniz.

Muhteşem Manzaralı Lüks Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir