Banyo Dekorasyon

Muhteşem Banyolar

 

Banyo dekorasyonu denilince ilk akla işlevselliği gelir. Son zamanlarda banyo dekorasyonuev dekorasyonu içinde önemli yerlere sahip olunca, farklı duş başlıkları, farklı küvet modelleri, ısı sensörlü musluklar gibi dekoratif öğelere yer verilmeye başlandı.

Ama görsellik hala önem sırasında arkalarda yer alıyor. Peki şık bir banyoya sahip olmak istesek nasıl bir dekorasyon yapabiliriz gelin birlikte bakalım.

banyo dekorasyonu (1)

 

Duvarlarla ile tabanda aynı malzeme kullanılan bu banyoda görsel olarak bir bütünlük söz konusu.

Bu banyoya farklılık katan kesinlikle modern tasarımlı duş başlığı. Bu duş başlığı farklı püskürtme seviyeleri sayesinde masaj yapma özelliğine sahip.

banyo dekorasyonu (2)

Rüya gibi bir banyo…. Zeminden tavana kadar cam kaplı olan bu banyo, doğal bir manzaraya karşı dekore edilmiş.  Zeminlerde doğal görünümlü suya dayanıklı parke kullanılmış. Beyazın ve yeşil doğanın eşliğinde benzersiz bir banyo keyfi yaşamak isteyenler tercih etmesi gereken bir banyo dekorasyonu.

 

banyo dekorasyonu (3)

Doğal taşlar ve ağaçlardan oluşturulmuş bu duşa kabin, insana kendinin doğal ortamda hissettiriyor. Burada dikkat edilmesi gereken, tasarım sadece duşa kabin olarak planlanmamış duşa kabinin içerisinde bir de sauna bulunmakta. Doğal ortamın sakinleştirici etkisiyle duşlarınız burada deha keyifli hale gelecek.

 

banyo dekorasyonu (4)

 

Bu modern tasarımlı duşa kabin odanın odak noktası durumunda. Üzerine yerleştirildiği beyaz zemin bu duşa kabin sayesinde sıradanlıktan sıyrılmış. Bu duşa kabinden çok sayıda duş başlığı bulunmakta.

 

banyo dekorasyonu (5)

 

 

Koyu renklere sahip bu banyo da mozaikler ile renkler mükemmel bir uyuma sahipler. Bu banyoda kendinizi özel hissetmemeniz imkansız.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir