Yatak Odası Dekorasyonu

Modern Yatak Odası Dekorasyonu İçin Farklı Tarzlar

Modern dekorasyonlar sınırı olmayan fikirlerin bir araya gelmesi ile oluşur. Birbirinden alakasız gibi görünen renkleri, birbirinden oldukça alakasız gibi görünen bir çok modeli bir araya getiren bunların birlikteliğinden bir tarz ortaya çıkaran modern dekorasyonların her biri kendine ait tarzlara sahiptir. Modern yatak odası dekorasyonu için farklı tarzlar bulmak isteyenlerin tıpkı diğer oda dekorasyonları gibi bir çok örnek incelemesi, bu örneklerden sevdikleri bölümleri alıp ortaya tamamen özel bir tarz çıkarması gerekir.

Bu tarz bir arayış içinde olanlar için biz hiç zaman kaybetmeden en özel yatak odası tasarımlarının çok çeşitli örneklerini bir aray getirdik. Küçük yatak odası dekorasyon fikirleri gibi hem fikir hem uygulama açısından görülmesi gereken bu tarzların örneklerini de galerimizde görebilirsiniz.

Klasik yatak odası dekorasyonlarında bir yatak, bir dolap ve bazen tuvalet aynası ile bunun yardımcısı mobilyalar olur.  Yatak odası içerisinde tv bulunması çok iyi bir fikir değildir. Televizyonun kapandıktan sonra bile yaymaya devam ettiği ışınlar sizi uyumadan önce etkisi altına alır. Uyumanızı zorlaştırır ve uyanmanızda da sıkıntı yaşamanıza sebep olur. Bunun yerine beyaz bir duvara yansıtılabilen, işiniz bittiğinde oda dışına kolayca taşıyabileceğiniz pratik bir projeksiyon cihazına ne dersiniz? Bu projeksiyon cihazı ile isterseniz hareketli animasyonlar yapabilir, oda duvarlarınızı daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Isterseniz de film izleyebilir sonrasında kaldırabilirsiniz.

Yatak odası yerleştirme şekilleri doğrudan sizin yatak odası tarzınızı, yatak odası ışığınızı ve havanızı etkileyecektir. Konforlu olması dikkate alınmadan yapılan bazı yerleşim hataları yüzünden odanın ışığı engellenebilir. Odanın ortasına yerleştirilen yatak tüm alanı parçalamış olur. Baş ucuna konan komodinler de o kısma girilmesini engeller. Böylece ortaya neredeyse tamamı işgal edilmiş bir oda kalır. Odanızın fiziksel özelliklerine göre yatağınızı duvara yaslamak komodinleri koymamak veya sadece bir kenarına komodin koymak gibi değişik yerleşim şekilleri size yeni bir tarz ortaya çıkarma şansı verir.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir