Genel Dekorasyon

Modern Sallanan Koltuklar

MASAL GİBİ KOLTUKLAR

Beş kişiden en az dördünün hayali olan sallanan koltukların son çıkan modelleri gerçekten harikalar. Pazar günlerinin olmazsa olmazı olan gazete, kahve ve dinlenmenin gerçekleştirileceği mekân ne olursa gerçek anlamda pir Pazar keyfi olur.

Tabi ki sallanan bir sandalye olursa, evet işte bu yüzden 2015 sallanan sandalye modellerine sizler bir bakın diyoruz. Yeni sezonun ilk göre çarpan modeli bir midye kabuğunu andırıyor.

Yine ilginç bir model olan L şeklinde tasarlanmış sandalyelerde hem görünüm hem de renkleri ile dikkat çekiyor. Klasik görünümde fakat eskiyi hatırlatan bir tınısı olduğu için demir ayaklı sandalyelerde hem sevimli hem de dolu bir görünümdeler.

 

Modern Sallanan Koltuk Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir