Diğer

Mobilya Trendleri

Mobilya trendleri ürün çeşitliği gösteriyor. Tasarımındaki çizgiler ve kalite mühim bir alıyor. Doğallıktan yana bir tavır görülüyor. Her şeyde olduğu gibi mobilyada da doğallığa önem veriliyor.

Bu senenin en trend mobilyalar zincirinde ilk sırayı fonksiyonellik alıyor. İyice küçültülmüş bir dizaynın alanların kullanımını arttırmaya yönelik oluşu tercih ediliyor.

Sadeliğin duruluğunu modern dizaynlar ile hareketlendirilen parçalar revaç görüyor. Yalınlık ön plana çıkarılarak abartılı süsleme ve modifiyeli işlemlerden kaçınılıyor. Bu da trend mobilya resimleri ile kendini belli ediyor.

Duvarları hareketlendiren paneller ile uyumlu mobilyaların sağladığı yaşam alanlarının ile dinginliğin artırılması planlanıyor. Konforun ve rahatın birlikte sağlandığı tasarımlar daha ilgi görüyor.

Hem bedene hem de ruha hitap eden ürünler tercih ediliyor. Bu şekildeki ayrıntıya sahip ürünler ilgi odağı oluyor. Doğallığı resmeden detay çalışmaları tercih sebebi olmaya yetiyor.

Şehir yaşamının keşmekeşliğindeki insanların aradığı şey oluyor doğa ve malzemeleri. Bu yöndeki kullanım talebi tasarıma itiyor. Kabul gören bu tasarım ile insanlar bir nebze de olsa doğa ile yakınlık kuruyor.

Ahşap desen ve motifler ile ahşap kaplamalı eşyalar zirvede yer buluyor. Doğal cila ve renk cümbüşü katma değeri oluyor talep babından.

Doğanın renkleri olan turkuaz tonları ve denizin mavisi renk seçenekleri en çok ilgi görenler oluyor.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir