Genel Dekorasyon

Lüks Tavan Dekorasyonu

TAVAN DEĞİL GÖKYÜZÜ GİBİ

Artık sade ve beton görünümünde tavan kalmadı desek yerinde olacaktır. Her evde ve hatta her odada kullanılan asma tavanlar daha ihtişamlı ve çok daha kullanışlılar.

Asma tavanların günümüz deki modelleri eski modellere bakarak çok daha modern ve ışıltılılar. Her odaya ayrı tasarlanan tavanlar aydınlatma sistemleri ile şık bir duruştalar. Eski görünümleri sevenler için saray havasında olan altın renkli aydınlatmaya sahip tavanlar önerilebilir.

Bakıldığında gökyüzünde ki yıldızları anımsatan tavanlarda harika bir örnektir. Beyaz zeminli ve üzerinde harika avize detayları olan tavanlar hem ferah hem de gösterişliler.

Yine abartıyı sevenler için üzeri resimlerle kaplı olan modellerde göze hoş görünüyorlar. Son olarak benimde çok hoşuma giden bir model, bakıldığında masmavi gökyüzü görülen model gerçekçi ve şık. tavanlar önerilebilir.

Lüks Tavan Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir