Ev Dekorasyon Fikirleri

Londra’dan Mükemmel Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle Londra’nın kalbinde bulunan bir ev dekorasyon örneğini paylaşacağız. Ev mükemmel ötesi bir dekorasyona sahip. Her yer ince ince düşünülerek dekore edilmiş. Renkler mükemmel kullanılmış. Eşyalar özenle seçilmiş, harika bir ev.

Evin her alanında özel işçilik söz konusu. Evde genel itibariyle nötr renkler kullanılırken, mavi, sarı ve kırmızı ile eve hareket kazandırılmış, ortam ısıtılmış.

Evin genişliği oldukça ideal boyutlarda. Salon ile yemek odasını üzerinde modern şömine bulunan, ince bir duvar ayırmakta. Bu ayrıntı da eve ayrı bir hava vermiş ve yemek odası kısmına basamaklar ile çıkılması, adeta iki farklı oda izlenimi oluşturmuş.

Bu şahane ev dekorasyonunu incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Londra’dan Mükemmel Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir