Oturma Odası Dekorasyonu

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu

Evin şüphesiz ki en çok kullandığımız odası oturma odasıdır. Zamanımızın çoğunu kimi evlerde küçük, kimi evlerde biraz büyük olan bu oturma odalarında geçiririz.

Ya ailemizle oturur, ya dostlarla sohbet eder veya televizyon izleriz. En çok kullandığımız ve diğer odalara nazaran küçük olan bu küçük oturma odası dekorasyonu önemlidir. Küçük oturma odasını dekore ederken odanın kullanım kolaylığı olması gerekir.

Dekorasyonu çok abartarak fazla kalabalık bir oda tasarlamamalı. Çayımızı, kahvemizi koyabileceğimiz yerler yakında olmalıdır. Koltuklarımız rahat olmalı, hatta rahatlıkla uzanabileceğimiz koltuklar seçmeliyiz. Odanın duvarlarında desenli boyalar da kullanabiliriz.

Evimizin salonlarına nazaran daha az aksesuar kullanılmalı, her an bir şeylere çarpıp kırabilirim korkusunu yaşamamalıyız.

Küçük Oturma Odası Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir