Mutfak Dekorasyonu

Küçük Mutfaklar İçin Mükemmel Mutfak Tasarımı

Alman mutfak markası Warendorf için ünlü tasarımcı Philippe Starck tarafından tasarlanan Kule Mutfak yani Tower Kitchen tasarımda çığır açıyor.

tower kitchen (2)

 

Tower Kitchen taban alanı 1 m² olan bağımsız birime sahip. Bunlar bir tanesi

 

Sıcak bölüm, fırın ve buharlı fırın bulanıyor.

Diğeri ise Soğuk bölüm buzdolabı ve derin dorundurucu

Kullanıcının isteğine göre sisteme mikro dalga fırın ve bulaşık makinası eklenebiliyor.

Arka kısımı boş bırakılan kompakt mutfağının kullanımı tüketiciye bırakılıyor. Fakat tasarımcı Philippe kullanıcılar için iki öneri sunuyor

– İster boş olan kısma bir kara tahta ekleyip kendinize notlarınızı geniş geniş alacağınız bir alan oluşturunuz

– İsterseniz boy aynası ile kapatın

Dördüncü bölüm tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

tower kitchen (1)

 

Tower Kitchen’ ın marifetleri bunlarla sınırlı değil kendi etrafında 360 derece kolaylıkla dönebilen mekanizma, raf bölümlerinize kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Bu mutfağımızda ayrıca yemek masası görevi gören bir ada bulunmakta. Mutfağımız gibi masa adamız da üzerinde ocak ,lavabo , çekmeceler , hazırlık alanı ve yemek alanı bulunduruyor.

tower kitchen (3)

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir