Genel Dekorasyon

Kiler Dekorasyon Örnekleri

MARKETTE NE VARSA KİLERDEDE OLABİLİR

Dekorasyon sadece çok kullanılan göz önünde bölümler için değil yaşam alanlarının tamamı için uygulanabilir. Bütün gıda malzemeleri ile evlerde bulunan sık kullanılmayıp bir kenarda beklemeye alınmış ürünlere ev sahipliği yapan kilerlerde dekore edilmeyi hak ediyor.

Peki, doğru kiler dekorasyonu için nasıl bir yol izlenmeli ve nelere dikkat edilmelidir. Kilede muhafaza edilecek bütün gıdaların ilk olarak cam kavanozlara konulması ile işe başlanabilir. Sonrasında kilerin havalandırılması da oldukça önem taşır.

Yiyeceklerin taze kalabilmeleri için bu şarttır. Sonrasında farklı niş modelleri uygulanıp raflandırılabilir. Led aydınlatmalar kullanılıp, ortama modern bir hava katılabilir. Yine Vanlı çiçekler ile ortamda bulunan kötü hava yok edilip yaşam belirtisi sağlanabilir.

 

Kiler Dekorasyon Örnekleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir