Diğer

KALORİFER PETEĞİ KAPLAMA MODELLERİ

Dekorasyon bulunduğunuz her mekânda yaşamaktan daha fazla keyif alabilmek için çok farklı özellikler kullanılarak her alanda çok hoş görsel temalar oluşturulabilinmektedir.

Kalorifer petekleri sağladıkları konforlu ısı ile büyük bir pratiklik olsa da görünüş itibari ile çoğu kadının gözünü tırmalayan bir ayrıntı olarak durmaktadır. Günümüzde artık peteklerde kaplanmakta, bulundukları alan dekoratif bir malzemeye dönüştürülmektedir. Ahşap modellerle üzeri farklı aksesuarlar için kullanılan bir raf olarak kaplanabildiği gibi ya da bulunduğu duvar tamamen dolaba çevrilerek peteğin bulunduğu kısım kapalı, diğer kısımlar kullanışlı rafları olan bir dolaba çevrilebilir.

Farklı modellerle hem göze batan çirkin görünüm ortan kaldırılmakta hatta yapılan eklentilerle de daha kullanışlı alanlar ortaya çıkmaktadır. Kalorifer peteği kaplama modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

KALORİFER PETEĞİ KAPLAMA MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir