Ev Aksesuarları

İtalyan Tasarım Avize Modelleri

Evlerin süsü aydınlatmanın ise en şık hali olan avizeleri birde İtalyan tasarımı ile görün istedik. Kendine has bir ağırlığı olan ve evlere aydınlığın yanı sıra modern bir havada getiren bu ürünler dekorasyon dostudurlar.

Evlerin her odasında kullanılabilecek tasarımlara sahip olan İtalyan tasarımı avizelerin renkleri ve modelleri hakkında fikir sahibi olalım.

Sizler için en ön planda olan renk ve model listesi şöyledir. Kırmızı renkten hoşlananlar liste basında kırmızı renkte, iki kat detaylı harika bir avize bulunmaktadır.

Yine yılın modası olan beyaz renkli iki katlı ve görünümü bir kuğuyu anımsatan model gerçekten çok hoştur. Spor bir tarzı olan suyolu alt kısımları kahverengi detaylı avizede çok harika bir seçenektir. Daha birçok modeli ve rengi mevcut olan İtalyan tasarımı avizeler bu senenin şampiyonudur.

İtalyan Tasarım Avize Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir