Genel Dekorasyon

İstikbal Portmanto Modelleri

ŞIKLIK VE KULLANIŞ BU OLSA GEREK

Aile bireylerinin ve eve gelen misafirlerin mantoları, ayakkabıları, şemsiyeleri, çantaları ve diğer gereçleri portmanto olmadığında kocaman bir dağınıklık yığını haline gelir.

Bütün bu eşyaları düzenli bir şekilde ortadan kaldırmanın yolu ise, salon girişine şık bir görünüm kazandıracak ve bütün bu sıralanan eşyalara ev sahipliği yapacak modern tarzda bir portmantodur.

Gelin dilerseniz evinize uygun portmanto modellerini hep birlikte değerlendirelim. Portmanto modellerinin ilk dikkati çekeni senenin modası olan beyaz ve kahverengi ile hazırlanmış, 4 çekmece, iki dolap ve askılıklı modeldir.

Yine bu sene çok moda olan diğer bir portmanto modeli, iki adet sürgülü kapısı olan içerisinde çekmece ve rafları bulunan modeldir.

İstikbal Portmanto Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir