Salon Dekorasyonu

İnce Uzun Salon Dekorasyonu

Eğer geniş bir dikdörtgen salona sahipseniz, kare salon kadar olmasa da salon dekorasyonu yaparken zorlanmazsınız. Fakat ince uzun bir salona sahipseniz, işiniz biraz zor olacaktır. İstediğiniz her eşyayı her yere koyamazsınız. Diğer kötü durum ise ince uzun salonlarda ( dikdörtgen salon dekorasyonu) samimi ortam oluşturmak oldukça zordur.

Bu alanları dekore ederken karşılıklı uzun kenarları etkin kullanmalı ve kolay hareket alanı sağlamak için orta kısım mümkün olduğunca boş bırakılmalı. Aşağıda ki resimde görüldüğü gibi orta puflar mümkün olduğunca koltuğa yaklaştırılıp, rahat geçiş alanı sağlanmış.

Ayrıca bu alanların dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken diğer nokta, oldukça minimalist dekorasyon tarzı benimsemeli ve bu minimalist tarzdan uzaklaşmamalısınız.

Eğer siz de bir ince uzun salona sahipseniz, resim galerimizi inceleyerek, ince uzun salon dekorasyonu hakkında güzel fikirler elde edebilirsiniz.

İnce Uzun Salon Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir