Banyo Dekorasyon

İlham Veren Banyolar

İtalyan banyo dekorasyon firmalarından FAPCeramiche ‘nin sanatsal banyo modellerini sizlere sunmak istedik.

FAPCeramiche’ nin   banyo modelleri genel itibariyle modern, fonksiyonel ve ultra şık olarak tanımlayabiliriz

Banyo için seramik seçmek oda için duvar kağıdı seçmekten farksızdır. Her ikisinde de bütüne odaklanmalı uyumlu tercihler yapmanız lazım. İstediğiniz kadar para harcayın eğer uyumlu bir seramik seçmezseniz, bütün paranız boşa gitmiş demektir. Özellikle banyo dekorasyonunda kullanılan bütün parçalar bir birinin tamamlayıcısı olduğu için , seramik çerken yada lavabo armatürü seçerken kısaca herhangi bir parçayı seçerken, banyoda ki her parçayla uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

Ayrıca banyolarda koyu renk, banyoyu daha karanık gösterme, dramatik bir görünüm oluşturur düşüncesi ile çok fazla tercih edilmez. Fakat koyu renkler banyolarda doğru kullanıldığında muhteşem sonuçlar ortaya çıkartırlar. Bu nedenle korkularınızı bırakıp koyu renkler denemenizi tavsiye ediyoruz.

 İlham Veren Banyolar Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir