Banyo Dekorasyon

İlginç Küvet Tasarımları

Banyolarınızda farklılık istiyorsanız bu yazımız tam size göre…

Sizden başka insanda çok zor görebileceğiniz bu küvet modelleriyle, bam başka bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

 

farklı banyolar (1)

 

Beyaz küvetten vazgeçemeyenler için modern şekilli lüks bir küvet örneği

farklı banyolar (2)

 

Feminen bir banyo. Yalnız yaşayan bayanlar için yada odasında kendine ait banyosu olan bayanlar için mükemmel bir tercih

farklı banyolar (3)

 

Son derece sıra dışı bir küvet. Etkileyici görüntüsünün yanı sıra doğal bir malzeme olduğu için daha rahatlatıcı bir banyo keyfi sürmenizi sağlar.

farklı banyolar (4)

 

Fayanslarla küvetin renginin mükemmel uyumu. Böyle bir dekorasyon yaptırmak için, ustalarınızın çok iyi olması gerektiğini unutmayın

farklı banyolar (5)

 

 

Rustik bir küvet, bu banyoda bakır, kuvvetli bir etki yaratmış. Bu vintage banyo için daha iyi bir küvet bulunamazdı

farklı banyolar (6)

 

Son derece sade ve lüks bir tasarım. Bu modern banyo da küvetin rengi ve şekli banyoya incelik katmış

farklı banyolar (7)

 

 

Asya figürlerinden ilham alınan bu kuvvet tam bir sanat eseri. Banyonun dekorasyonu ne kadar basit olursa olsun bu küvet girdiği her banyoya enerji getirip dikkatleri üzerine çekiyor. Baharat kokulu mumlarla bu banyoda saatler geçirebilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir