Ev Dekorasyon Fikirleri

İlginç Ev Dekorasyonu

İlginç ev dekorasyonu fikirlerinden ilki olarak deniz kabuğu kombinasyonu yapabilirsiniz. İstiridye kabuğu desenli yatak, tıpkı inci misali hoş bir hava oluşturacaktır. Yatak odasının diğer duvarlar ve içeriğini de deniz görünümü ile harika bir konsept elde edebilirsiniz.

İki katın getirdiği havayı en ilginç ev dekorasyonu sağlamada kullanılabilirsiniz. Tavandan itibaren oluşturulacak geniş camlar ve ahşap görünümlü çerçeveleri ile fark yaratabilirsiniz. Üst kata ahşap merdivenler ve parmaklıkların yanında kayarak inilebilecek bir mekanizma koyarak ilginç bir hava yakalayabilirsiniz.

Puflardan oluşan pelüş bir yatak oluşturabilirsiniz. Ya da evde askı yaparak hamak gibi bir yatak veya oturak oluşturabilirsiniz.

Salonunuzun ortasına bir havuz koyabilirsiniz. Zeminin kiremit rengi havasına tavanın da aynı renk ile bir hareket katabilirsiniz. Spot ışıklar ve duvarların paneller ile hareketlendirilmesi ile değişik bir tarz oluşturabilirsiniz.

Banyonuzu ayakkabı şekli ile sıra dışılık katabilirsiniz. Ayakkabı küvet ile boydan cam ile bir taraftan sıcak suyun keyfini çıkarırken diğer yandan temaşa edebilirsiniz.

Dört tarafında ağaçlardan oluşmuş bir dayanak ile sade bir yatak tasarlayabilirsiniz.

İlginç ev resimleri, taş döşemenin keyfi ile oluşturacağınız farklılık sizi zirvelere çıkarabilir.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir