İlginç Ev Dekorasyonu

İlginç ev dekorasyonu fikirlerinden ilki olarak deniz kabuğu kombinasyonu yapabilirsiniz. İstiridye kabuğu desenli yatak, tıpkı inci misali hoş bir hava oluşturacaktır. Yatak odasının diğer duvarlar ve içeriğini de deniz görünümü ile harika bir konsept elde edebilirsiniz.

İki katın getirdiği havayı en ilginç ev dekorasyonu sağlamada kullanılabilirsiniz. Tavandan itibaren oluşturulacak geniş camlar ve ahşap görünümlü çerçeveleri ile fark yaratabilirsiniz. Üst kata ahşap merdivenler ve parmaklıkların yanında kayarak inilebilecek bir mekanizma koyarak ilginç bir hava yakalayabilirsiniz.

Puflardan oluşan pelüş bir yatak oluşturabilirsiniz. Ya da evde askı yaparak hamak gibi bir yatak veya oturak oluşturabilirsiniz.

Salonunuzun ortasına bir havuz koyabilirsiniz. Zeminin kiremit rengi havasına tavanın da aynı renk ile bir hareket katabilirsiniz. Spot ışıklar ve duvarların paneller ile hareketlendirilmesi ile değişik bir tarz oluşturabilirsiniz.

Banyonuzu ayakkabı şekli ile sıra dışılık katabilirsiniz. Ayakkabı küvet ile boydan cam ile bir taraftan sıcak suyun keyfini çıkarırken diğer yandan temaşa edebilirsiniz.

Dört tarafında ağaçlardan oluşmuş bir dayanak ile sade bir yatak tasarlayabilirsiniz.

İlginç ev resimleri, taş döşemenin keyfi ile oluşturacağınız farklılık sizi zirvelere çıkarabilir.

en-ilginc-ev-dekorasyonu
ilginc-ev
ilginc-ev-dekorasyon-cesitleri
ilginc-ev-dekorasyon-ornekleri
ilginc-ev-dekorasyonu
ilginc-ev-dekorları
ilginc-ev-fotograflari
ilginc-ev-goruntuleri
ilginc-evler
ilginc-evler-serisi
ilginc-ev-modeli
ilginc-ev-modelleri
ilginc-ev-örnekleri
ilginc-ev-resimleri
ilginc-ev-stilleri
ilginc-ev-tasarimlari
ilginc-ev-tasarimlari-2017
ilginc-ev-tasarim-ornekleri
ilginc-mimari-tasarimlar
manzarali-ilginc-evler

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri