Diğer

İkili Lavabo Modelleri

        İkiz lavabolar şık banyo tasarımlarıyla banyolar daha kullanışlı ve modern görünüme sahip olmaktadırlar. Çift lavabolar dar banyolarda da ideal bir çözüm olarak kullanılmaktadırlar. İkili lavabolar sade şık tasarımlarıyla aralarındaki metal dolap tasarımı etkin biçimde tamamlanmış kullanışlı tercih edilen modern lavabolardır. Metal ayaklı ikiz lavabolar ise klasik banyolarda yer darlığı nedeniyle çok amaçlı olmadığı halde, ikiz lavabo modelleri banyoda göz doldurmakta ikiz lavabo modelleri için yer ve duvar karolarının yardımıyla ikiz lavabo tasarımı için büyük duvar şarttır. İkiz lavabolarda illaki yan yana olacak diye bir kural yoktur.

          Sade ve beyaz ağırlıklı, tasarımlı metal ayaklı ikiz lavabolar banyonun şekline göre iki farklı simetrik noktaya yerleştirilebilirler. Sade tasarımlı ikiz ayaklı lavabolar küçük kapaklı aynalarla tasarlanmış araya konulan ahşap dolap kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Sabah işe giderken en büyük sorunlarımızdan biri olan lavabonun sürekli meşgul olması işe geç kalmanıza neden oluyordur. Banyosu biraz büyük olanlar için ikiz lavabo modelleri güzel bir çözüm oluyor.

 İkili Lavabo Modelleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir