İkea Yatak Odası Aksesuarları

Yeni bir ev aldınız veya başka bir eve mi taşınıyorsunuz, evlendiniz ve yeni baştan sıfırdan bir ev mi kuruyorsunuz ya da bunların tamamen dışında, evinizden sıkıldınız onu mu yeniliyorsunuz? Ev dekorasyonu yapmak için iç mimarlar veya uzmanlarla çalışmak gerektiğini düşünüyorsunuz, o kadar çok renk ve seçenek var ki hepsi içerisinde mi boğuldunuz? Hepsini bir kenara bırakın, hiç merak etmeyin her şeyin bir yolu var yapmanız tek gereken şey sakince plan yapmak. Dekorasyon işi planlama işidir, siz yapacağınız işlemleri basamaklara ayırırsanız hepsi bir anda biter. Ilk olarak temaya karar verin, sonra bu temaya uygun duvar rengi veya duvar kağıdı modeline karar verin. Sonrasında mobilyalara ve en son temanıza, mobilyalarınıza uygun aksesuarlara karar verin. Sıradan bir oda dekorasyonunu en özel hale getiren detayların başında aksesuarlar gelir. Öylsey bakalım ne aksesuarlar varmış. Ilk olarak ikea yatak odası aksesuarları ile başlayabiliriz. Ikea

Yatak odası tasarımları ve mobilyaları kadar aksesuarları konusunda da oldukça iyidir. Duvar süslemelerinden yatak başlarına, komodin üzeri eşyalarından puflara kadar her detay tasarımında oldukça başarılıdır.

Ikea markası ülkemize geldiği günden bu yana çok ilgi görmüş, çok sevilmiştir. Bunun en önemli sebebi farklı olmasıdır. Ayrıca ikea yatak odası takımlarında gördüğümüz gibi tüm mobilyalarında pozitif bir enerji vardır. Soğuk ve karanlık odaların aksine gün ışığının içine dolduğu, beyaz parlak aydınlık oda tasarımları ile öne çıkar. Ikea, yatak odası aksesuarlarında da tıpkı yatak takımlarında olduğu gibi minik çiçekler, minik desenler ön plana çıkarır. Yenilikçi ve modern bir yapısı olması açısından çoğunlukla her şey minimaldir çok yer kaplamaz. Bu eşyaların büyük bir kısmını yatak odası dışındaki alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Galerimizde hazırladığımız örnekler, bu yılın en trend ikea yatak odası aksesuarlarıdır. Bunları nasıl kullanacağınıza kendiniz karar verebilirsiniz. Ayrıca örneklerde gördüğünüz bir yatak odası duvar rafını isterseniz siz salonunuzda veya çocuk odasında da kullanabilirsiniz.

degisik*ıkea-aksesuarlar
en-klasik*ıkea-aksesuarlar
en-modern*ıkea-aksesuarlar
en-sık*ıkea-aksesuarlar
farkli-ıkea-aksesuarlar
goz-alici-ıkea-aksesuarlar
ıkea-aksesuarlar
klasik-ıkea-aksesuarlar
luks-ıkea-aksesuarlar
modern*ıkea-aksesuarlar
ozel-ıkea-aksesuarlar
renkli-ıkea-aksesuarlar
sık*ıkea-aksesuarlar
soft*ıkea-aksesuarlar
trend-ıkea-aksesuarlar
yeni-ıkea-aksesuarlar

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri