Ev Aksesuarları

İkea Puf Modelleri

Oturma odalarında kullanılan puflar aslında sadece dekore amaçlı değil kullanış amaçlıda tercih edilmektedirler. Kalabalık misafirlerde sandalye, dinlenme saatlerinde ayak koyma ve bunun gibi birçok şekilde kullanılıyorlar.

Yine bu ürün sayesinde ev dekorasyonunda bir bütünlük elde ediliyor. Bu senenin en harika modellerini çıkarmış olan ikea farklı renk seçenekleri ile de müşterileriyledir. Kullanıldığı alanların tamamına kullanışı ve zarafeti beraberinde getiren ikea pufların en dikkat çeken modelleri sırasıyla şunlardır.

İçerisinden bir sehpa daha çıkan model gerçekten hoş bir seçenektir. Yine iki parçalı beyaz suni deri kaplamalı puf oldukça şık bir seçimdir.

Aynı modelin diğer renklerle hazırlanmış seçenekleri de bulunmaktadır. Spor dekorasyona sahip olanlara ise ahşap ayaklı ve üzeri desenli kumaşla hazırlanmış olan modeli öneriyoruz. Ayrıca sandıklı ya da bazalı olarak tabir edebileceğimiz puf modelleri de oldukça kullanışlı modeller arasında sayabileceğimiz modellerden bir tanesi.

İkea Puf Modelleri Resim Galerisi

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir