Ev Dekorasyon Fikirleri

İçinde Havuz Bulunan Lüks Ev Dekorasyonu

Bu yazımızda sizinle paylaşacağımız ev dekorasyon örneği oldukça lüks bir örnek. Evimizin içerisinde kapalı yüzme havuzu dahi bulunmakta.

Evimizde temel renk olarak beyaz tercih edilmiş. Mavi yeşil gibi canlı renklerle ev dekorasyonu hareketlendirilmiş. Evimize hızlıca göz attığımızda minimalist bir stil tercih edildiğini görüyoruz.

Salon kısmında televizyonun karşısında mavi renkli, farklı tasarıma sahip mavi berjerler ile birlikte kullanılan mavi halı, odanın genelinde kullanılan beyazlar ile mükemmel bir görsel sergilemiş.Yine mutfakta yemek masasında kullanılan fıstık yeşili sandalyeler, mutfak görselini çok güzel hareketlendirmiş ve ortamı ısıtmış.

Ev dekorasyon örneğini ayrıntılı şekilde incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

İçinde Havuz Bulunan Lüks Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir