Ev Aksesuarları

İç Mekanlar İçin Modern Aplik Modelleri

Günümüz aydınlatma sistemlerine baktığımızda önümüze çok sayıda model ve seçenek çıkmaktadır. Bu seçeneklerin bazıları ise gerçekten başarılı tasarımlardır.

Tıpkı modern iç mekân aplikleri gibi. Hem göz yormayan hem de duruşu ile şık olan bu ürünlerin modelleri de oldukça zeki hazırlanmıştır.

Aydınlatmaya sadece ışık gözüyle bakmamış olan ve her biri için ayrı ayrı vakit harcamış olan tasarımcıların en gözde modelleri şunlardır.

Benimde çok hoşuma giden dış yüzeyi şeffaf camdan tasarlanan ve iç kısmında minik aydınlatması bulunan aplik modeli görülmeye değer. Göze çarpan bir diğer model ise beyaz renkte olan ve şekli bir çiğ damlasını anımsatan modeldir.

Son olarak da kare şekli olan ve üzerinde krem, kahve rengi detayları bulunan aplik sakin duruşu ile göz kamaştırıyor.

Modern Aplik Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir