Genel Dekorasyon

Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Şartları

TV8’in sevilen dekorasyon programı Güle Güle Oturun sizlerden gelen talepleri değerlendirerek evinizi dekore ediyor. Production House tarafından hazırlanan program en çok ilgi çeken dekorasyon programlarının başında yer alıyor.

Evini dekore ettirmek isteyen izleyiciler TV8’in internet sitesinden müracaat edebiliyor. Başvuru formuna kendiniz ve aile bireyleriniz ile ilgili bilgiler, dekore ettirmek istediğiniz alan ve yaşam hikâyenizde izleyicilerin ilgisini çekecek olaylar olup olmadığına ilişkin bilgileri yazmanız gerekiyor. İnternet sitesinde doldurmanız gereken formda, evinizin kira olup olmadığı, hayalini kurduğunuz oda, en büyük hayaliniz, başınıza gelen en üzücü olay, kendiniz hakkındaki en ilginç şey, ailenizin aylık geliri, daha önce bir TV programına müracaat edip etmediğiniz gibi sorular yer alıyor. Başvuru yapan kişiler ayrıca bir taahhütname imzalıyor.

Güle Güle Oturun programının sunucusu mimar Selim YUHAY daha önce de 2012-2015 yılları arasında Kanal D televizyonunda yayımlanan “Evim Şahane” adlı dekorasyon programını sunmuştu. Kanal D ile sözleşmesi sona eren Selim YUHAY, TV8 ile anlaştıktan sonra Güle Güle Oturun programı ilk bölümünü Eylül 2016’da yayımlamıştı.

Program izleyicilere evlerini kısa zaman içerisinde nasıl tekrar elden geçirip dekore edebilecekleri konusunda fikir veriyor. Programa katılan ailelerin dramatik hikâyeleri de izleyicilerin oldukça ilgisini çekiyor.

Güle Güle Oturun Ücreti

Güle Güle Oturun programına katılmak tamamen ücretsizdir. Gerek başvuru aşamasında gerekse dekorasyon sonrasında katılımcılardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Güle Güle Oturun programından aradığını söyleyerek, evinizi dekore etmek istediklerini ancak belli bir miktar para ödemenizi talep edenlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Bu kişilerin dolandırıcı olduğunu kabul ederek ilgili makamlara şikâyet ediniz.

Güle Güle Oturun Hangi İllere Gidiyor?

Program ekibi izleyicilerden gelen tüm talepleri değerlendiriyor. Sadece büyük şehirlerden değil, Türkiye’nin herhangi bir yerinden gelen talepler değerlendiriliyor.

Program Hangi Günler Yayınlanıyor?

Güle Güle Oturun programının ilk bölümleri haftanın her günü yayınlanıyordu. Ancak TV8’nin ratingi en yüksek programı Survivor’ın etkisiyle programın yayın akışında değişiklik yapıldı.

Güle Güle Oturun programı Cumartesi-Pazar günleri öğlen kuşağında bir buçuk saat süreyle yayınlanıyor.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir