Ev Dekorasyon Fikirleri

Gri ve Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri

Bu makalemizde sizlere gri ve sarının uyumunu anlatacak, bu iki renk kullanılarak harika bir dekorasyon yolunda örnekler vereceğiz. Grinin ne kadar ağır başlı ve kaliteli bir duruşu olduğunu biliyoruz.

Bu harika renk ile birçok renk kolayca uyum sağlayabilir. En parlak renklerden olan sarı renk ise gri ile gerçekten ayrı bir uyum içerisinde durur.

Bu yazımızda sizlere gri ve sarı ile dekore edilen bir oturma odası dekorasyon fikirleri sunacağız. Beyaz bir boya ile boyanmış oturma odasının içerisine açık gri tonda bir oturma grubu yerleştirelim.

Koyu gri tonda bir orta sehpayı oturma grubunun önüne koyalım. Sarı renk yuvarlak bir halı ile dekorasyona ilk adımı atalım. İki adet sarı panoyu  duvarda en uygununa yerleştirelim. Yine sarı renkte dekor ürünleri ile ortamı canlandıralım. Son olarak sarı yastıklar ile oturma grubunun dekorasyona uyumunu sağlayalım.

Tabi ki bu örnek size yeterli gelmedi. Resim galerimizi ziyaret ederek sarı ve gri kombinasyonu ile dekore edilen örneklerini inceleyerek mükemmel ilhamlar alabilirsiniz.

Gri ve Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir