Genç Odası Dekorasyonu

Genç Odası Dekorasyon Örnekleri

Genç kızların ve delikanlıların yüzlerini güldürecek olan, her detay düşünülerek, her ihtiyaçlarını karşılayacak bu odalara göz atmalısınız.

genç odaları (12)

 

Sıcak pembe ile grinin etkileyici kombinasyonu. Her iki renk de doğru ölçüde kullanıldığı için birbirlerine baskın gelmemişler. Ölü alanın en güzel şekilde değerlendirildiği, platform yatak….. Odayı farklılaştırmış

 

genç odaları (13)

 

Farklı yerlere yapılan raflar sayesinde kitaplar ve aksesuarlar bir yerde yığılmamışlar. Hem oda sakin bir görüntü almış hem de dağınıklık ortadan kalkmış.

genç odaları (11)

 

 

genç odaları (10)

 

Kolonlara harfli duvar kağıdı uygulaması hem soğuk kolon görüntüsünü ortadan kaldırmış hem de odaya karakter kazandırmış.

 

genç odaları (9)

 

genç odaları (14)

 

 

 

genç odaları (2)

 

 

Bu oda pembe ve yeşilin göz alıcı uyumu ile dekore edilmiş. Yatak üzerindeki yastıklar ile çalışma sandalyesi aynı kumaşla kaplanarak devamlılık sağlanmış. Oda geneline baktığımızda sadece sandalye ile yastıklar değil her şey bir biriyle uyumu olarak kullanılmış.

genç odaları (16)

 

Odayı genel itibariyle incelediğimizde her rafta her alanda ufak yeşil objeleri görebiliriz.

 

 

genç odaları (15)

 

genç odaları (1)

 

 

genç odaları (3)

 

Pembe ve yeşil perde odaya mükemmel bir estetik katmış

genç odaları (7)

Büyük bir Beatles temalı duvar, yatak arkasında yön levhaları ve yan duvarda ise tuğla duvar…. Renklerle, aksesuarlarıyla ve hatta duvarlarıyla tam anlamıyla maskülen dekorasyon örneği

genç odaları (5)

genç odaları (6)

genç odaları (8)

Siyah- beyaz zemin ve vurgulayıcı renkler olarak olarak ta mavi – kırmızı kullanılmış

 

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir