Genel Dekorasyon

Farklı Kapı Kolları

Kapılar sadece bir alana giriş için araç değildiler. Gireceğiniz alan hakkında ilk izlenimi veren, dekoratif mobilyalardır.

Gelişen teknoloji sayesinde bin bir çeşidi çıkan kapıların, kolları da farklı teknolojik özelliklere sahip olabiliyorlar.

Dekorcenneti.com ailesi olarak sizler için en farklı tasarımlara sahip ilginç kapı kollarını bir araya getirdik.

farklı kapı kolları (3)

 

Bu tasarım çok basit ve sade olsa da çok etkileyici…. Bu kapı koluna Led ışıklar uygulanarak farklı bir görsellik yakalanmış. Bu kolun ışığını dolu olduğunda ya da sadece gece yansın seçeneklerinden biri seçip aktif hale getirebiliyorsunuz. Oldukça etkileyici….

 

farklı kapı kolları (2)

farklı kapı kolları (4)

 

 

farklı kapı kolları (5)

 

Bu kapı koluna, akıllı kapı kolu demek çok doğru olacaktır. Kapı kolumuzu çıkışa ayarladığımızda elektrik ve gazı devre dışı bırakma gibi özelliklere sahip. Hiç bir zaman ocağı açık unuttum yada ütü fişte takılı kaldı gibi dertleriniz olmayacak. Sadece kapı kolunu çevirerek birden fazla işlemi aynı anda yapabileceğiniz çok pratik bir uygulama

farklı kapı kolları (6)

 

 

Yine bir tasarım harikası, kendi kendini steril eden bir kapı kolu…

farklı kapı kolları (1)

Özellikle umumi tuvaletlerde olması gereken bu kapı kolları, bir çok hastalıktan insanları korurken ayrıca kapılara şıklık katacaktır.

farklı kapı kolları (10) farklı kapı kolları (11)

 

 

 

farklı kapı kolları (7)

farklı kapı kolları (8)

farklı kapı kolları (9)

 

Bu tasarım çok yaratıcı ve eğlenceli bir çalışma olmuş. Modern evlerde kolaylıkla kullanılabilecek bu kapı kolu misafirlerinizin üzerinde güzel bir etki bırakacak.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir