Ev Dekorasyon Fikirleri

Farklı Ev Dekorasyonu Fikirleri

1. Arabadan Raf

İnsanların hayal gücüne diyecek yok gerçekten. Sizde böyle orijinal fikirlerle evinizi süslemek istiyorsanız kesinlikle pahalı ama çok orijinal bir fikir olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bir hurdacıdan da araba elde etmek mümkün. Fikir bizden gerisi ise sizden.

2. Orijinal Banyo Tasarımları

Korku filmlerini aratmayan bu görüntü gerçekten banyonuza girenleri şaşkınlığa uğratacak tarzdan bir tasarım olmuş. Siz de bu tarz farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız size önerimiz bu tarz tasarımlar satan siteleri bol bol karıştırmanız.

3. Farklı Merdiven Tasarımları

Sizin de hayalinizde kendi evinizi yaptırmak varsa bu tasarımı kesinlikle öneriyoruz fakat çocuğunuz bu tasarımı kaydırak olarak da kullanabilir o yüzden dikkat etmek de fayda var.

4. Farklı Kitap Okuma Köşeleri

Siz de evde kitapsız duramayanlardansanız bu rahat kitap okuma köşesi tam sizin için tasarlanmış. Altı kitap, dergi dolu bu tasarımın yanına bir de kahve koyarsanız o köşeden kalkamayacağınızı temin ederiz.

5. Farklı Kapı Tasarımları

Eviniz küçük ama siz de eğlenmeyi seven biriyseniz bu kapıdan masa tenisine dönüşen tasarım sizin eviniz için yapılmış olabilir. Artık bu tarz tasarımlar çok çoğaldı ve günümüz şartlarından küçük yapılan evler için ışık tuttu. Sizde çok yer kaplamasını istemiyorsanız bu tarz şeyleri sadece kapınız sayesinde de elde edebilirsiniz.

6. Farklı Saat Tasarımları

Sizin de evinizde dekorasyonlarda en çok dikkat ettiğiniz farklı olmaları ise bu elde edilmesi çok kolay ama bir o kadar da farklı, sade bu tasarım sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Bu tasarım tam da çok şatafatlı şeyleri sevmeyen sadelikten yana olan ama bir o kadar da farklı dekorasyonları tercih edenler için.

7. Farklı Lavabo Tasarımları

Evinizi kendiniz yaptırıyor ve bir dekoratör tuttuysanız kesinlikle sabahlarınızı, ilk gözünüzü açışlarınızı renklendirmek amaçlı bu tarz banyo dekorasyonlarını tercih etmelisiniz. Artık bu tarz dekorasyonlar elde etmesi çok da zor olmayan ama tabi ki belirli bir bütçe gerektiren ve bir çok yerde karşımıza çıkacak nitelikte.

8. Alan Çoğaltacak Dekorasyonlar

Bu tarz dekorasyonlar günümüzde bize çok alan sağlamakta. Ortaya oturtulmuş bu mekanizma gördüğünüz gibi hem televizyon hem giysi dolabı hem piyano hem mini bar barındırıyor. Bu tarz tasarımlar artık yeterince yaygın ve bulunabilir. Sizde biraz paraya kıyarsanız evinizi daha verimli kullanabilirsiniz.

9. Farklı ama Basit Mekanizmalı Dekorasyonlar

Sadece renk ve simetrik yerleştirmelerle de farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. İlla her zaman olduğu gibi almak gerekmiyor bu dekorasyonu kendiniz de yapabilirsiniz. Tarz parçalar seçip, renkleri bütünlemek yeterli.

10. Evimizin Bir Parçası Olan Balkon Dekorasyonları

Dediğimiz gibi farklı dekorasyonlar için illa dışarıya başvurmak gerekmiyor. Eskimiş pantolonlarınızı bile farklı bir hale getirebilirsiniz ve balkonlarınıza kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Çimenler, yeşillikler, çiçekler dikip balkonunuza hayat katabilirsiniz. Çim adam modasından sonra çim pantolonlar da çok moda olacağa benziyor.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir