Yatak Odası Dekorasyonu

Farklı Bir Yatak Odası Dekorasyonu

Tam anlamıyla fütüristik dekorasyon diyebileceğimiz bir tasarıma sahip olan bu yatak odası diğerlerinden gerçekten çok farklı.

Bu yatak odası minimalist dekorasyona sadık kalınarak dekore edilen modern bir oda olmasına karşılık, tasarımın ve mobilya kesimlerinin farklılığı yönünden fütüristik dekorasyon sınıfına da girebilir.

Beton ve cam gibi modern malzemelerin kullanıldığı, farklı açılara ve çizgilere sahip bu oda çok sıradışı. Oda da  çok az eşya kullanıldığı sizde fark etmişsinizdir.Çok profesyonelce dekore edilmiş, gereksiz hiç bir eşya kullanılmamış. Oda da genel itibariyle nötr renkler tercih edilmiş ve vurgulama için çok kısıtlı miktarda kırmızı tercih edilmiş. Zaten bu yatak odası dekorasyonunda odak noktasını mobilyaların biçimleri oluşturduğu için ayrıca odak noktası oluşturmak karmaşıklığa neden olurdu.

Bu oda da her şey çok güzel planlanmış, en küçük parça dahi olması gerektiği yerde konumlandırılmış.

 

Farklı Yatak Odası Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir