Ev Aksesuarları

Ev Girişleri İçin Avize Modelleri

Bir evin giriş kapısından ilk adım atıldığında anlaşılır ev içerisinde kullanılmış mobilyaların ve aksesuarların şıklık dereceleri. İşte bu yüzden evlerin giriş kısımlarına daha bir özen gösterilir ve girişi neyse içerisi de o dur lafını doğrulatır.

Peki, gösterişli bir antre için nasıl bir aydınlatma seçimi yapılmalıdır. Her şeyden önce genel yapısı itibari ile fazla eşyası bulunmayan giriş kısımlarına gösterişli bir avize takılmalıdır.

Böylece gelen konuklar daha eve ilk adımlarını attıkları anda büyüleneceklerdir. Gösterişli avize modellerinden örnek verecek olursak, kare ,tamamı taşlı ve led spot ışıklarla desteklenmiş avize modeli süper bir seçenektir.

Yine sarkıt avizelerde giriş kısımlarına yeterli gösteriş için idealdir. Farklı bir model olsun isteyenler için uç kısımları lale şeklinde olan avizelerde önerilir.

Antreler İçin Avize Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir