Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyonunda Heykel Kullanımı

MİNİK AYRINTILAR

Geçmişten günümüze yolculuk gibidir heykeller ve her birisi bir şeyler anlatır adeta. Dekorasyonda da kullanılan heykeller yaşanmışlık hissini yansıtır kullanıldığı ortamlara.

Sayısız şekillerde tasarlanan heykellerin her ortama ayak uyduracak klasik ve modern tarzı yansıtanları da vardır. Evlerin her bölümünde dekor olarak kullanılan bu minik biblolar aynı zamanda modern bir havayla dekorasyona katkı sağlar.

Salonlara ayrı yatak odalarına ayrı hatta çocuk odalarına dahi düşünülüp tasarlanan heykeller alıcılarını beliyor. Ofislerde de sık sık tercih edilen heykellerin daha çok bizlerle olacağı kesin.

Farklı bir dekorasyon hedefleyenler, yaşam alanlarına mistik bir hava kazandırmak isteyenler birbirinden farklı tasarım heykelleri kullanabilir, dekorasyonunuzu başarı ile tamamlayabilirsiniz.   

Heykeller İle Dekorasyon Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir