En Şık Perde Modelleri ile Oturma Odası Dekor Önerileri

----

Oturma odası dekorasyonu deyince aklımıza halı, perde, koltuk, tv ünütesi gibi bütünlüğü sağlayan bir çok dekor ürünü gelmektedir. Oturma odası dekor önerilerini ele aldığımızda geçtiğimiz yıllarda koltuk ve perde renginin aynı tonlarda olmasına özen gösterildirdi. Son yıllarda ise oturma dekorasyonuda daha çok desenli ya da modelli perde seçimi yoğunlaşmıştır. Şimdi hep beraber en sık perde modelleri ile oturma odası dekor önerilerini incelemeye ne dersiniz?

En Şık Perde Modelleri ile Oturma Odası Dekor Önerileri

Renkli Perde Modelleri İle Evinizi Şenlendirin

Oturma odası dekor örneğini incelediğimizde sade ve açık renk mobilya ile kullanılan renkli ve desenli perde modeli odayı yalınlıktan ve sadelikten kurtarmıştır.

Geçtiğimiz yıllarda çok moda olan zebra perde modeline uç kısmındaki boncuk süslemeleri ile ayrı bir hareket katılmıştır. Yan kanatlar dekorda bütünlüğü sağlamıştır.

Sarı ve grinin eşsiz uyumu ile tasarlanmış perde modeli oeturma odası dekorasyonunuza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. en şık oturma odası dekor önerilerden bir tanesi.

Bej ve mavi tonunda dizayn edilmiş oturma odası koltuk modeli ile uyumlu perde modeli ile oturma odası dekor tasarımınızın zirvesine çıkacaksınız.

Oturma odası dekorasyonunuzu oluştururken kalın perde modelleri kullanmak istemiyorsanız, dantelli ince tül modelleri ile dilediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz.

Beyaz oturma odası dekorasyonuna renk katan stor perde modeli ile dilediğiniz renkte kullanacağınız farklı dekor aksesuarları kullanabilirsiniz.

Diğer En Şık Perde Modelleri ile Oturma Odası Dekor Önerilerini İnceleyelim.

 


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri