Ev Dekorasyon Fikirleri

En Güzel İstikbal Mobilya Salon Koltuk Takımları ve Fiyatları

En güzel İstikbal mobilya salon koltuk takımları ve fiyatları ile karşınızdayız. Şıklığıyla büyüleyen İstikbal marka salon koltuk takımları dekorasyona meraklı olan büyük bir kitle tarafından çok beğenilmektedir. İstikbal salon koltuk takımları müşterilerine şıklığın yanında rahatlık ve konforuda bir arada sunmaktadır. İstikbal salon koltuk takımlarını dilediğiniz renklerde seçebilir, evinizin dekorasyonunda farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Sağladığı konfor ve şıklıktan sonra, salon koltuk takımlarının en çok tercih edilme sebebi uzun yıılar sağlam kalabilmesidir. Yeni ev döşeyenlerin ya da evini sil baştan dekre etmeyi düşünenlerin yoğun talep gösterdiği İstikbal markasında ev dekorasyonunuzu tam anlamıyla oluşturabilecek bir çok ürünü bulmanız mümkündür. Hep birlikte en şık istikbal salon koltuk takımlarını incelemeye ne dersiniz?

En Güzel İstikbal Salon Koltuk Takımları ve Fiyatları

Gallery Koltuk Takımı ile Salon Dekorasyonunuz Çok Güzel Görünecek

Mavini iki tonu ile hazırlanmış istikbal salon koltuk takımı ile en önemli misafirlerinizi rahatlıkla ağarlayabileceğiniz gibi günlük kullanımda da sunduğu rahatlık ve konforun tadını çıkaracaksınız. İstikbal Gallery salon koltuk takımın fiyatı 7456 liradır.

İstikbal Elizya Salon Koltuk Takımı ve Fiyatı

Geçtiğimiz yılın çok moda olan iki rengi ile hazırlanmış yatak olabilme özelliğine sahip istikbal salon koltuk takımının meşe rengi mobilyalar ile uyumu çok dikkat çekmektedir. İstikbal Elizya salon koltuk takımının fiyatı 5698 liradır.

İstikbal Liva Salon Koltuk Takımı ve Fiyatı

İstikbal liva salon koltuk takımını ister kalsik mobilyalarla istersenizde spor mobilyalarla kullanabilirsiniz. 3+3+1 olarak tasarlanmış koltuk modelinde chester koltuk tarzından esintilere rastlanmaktadır. Modelin fiyatı 6878 liradır.

İstikbal Luis Salon Koltuk Takımı

Mavi ve bej rangi ile tasarlanmış istikbal salon koltuk takımında koltukların ayak kısmındaki ince işlemeli ahşap görünümü dikkat çekmektedir. Renkli kırlentler kullanarak farklı bir görünüm elde edebileceğiniz İstikbal luis salon koltuk takımın fiyatı 6674 liradır.

İstikbal Deluxe Santa Salon Koltuk Takımı

Geçmişten günümüze koltuk tasarımında en çok kullanılan renklerden bir tanesi gül kurusu rengidir. Gül kurusu rengi bulunduğu ortama kalite ve gösteriş katmaktadır. İstikbal santa salon takımı en çok tercih edilen koltuk takımları arasındadır. Takımın fiyatı 7062 liradır.

İstikbal Santino Salon Koltuk Takımı

Konforu ve rahatlığı ile dikkat çeken istikbal santino salon koltuk takımını salonunuzun ölçüleri küçükse tek berjerli olarak satın alabilirsiniz. Salon koltuk takımın fiyatı 4919 liradır.

İstikbal Serena Salon Koltuk Takımı ve Fiyatı

Yeni gelin evlerinin en çok tercih edilen modellerin bir tanesi olana istikbal salon koltuk takımını oturma odalarınız için de değerlendirebilirsiniz. Modelin keskin hatlara sahip olması kullanıcı tarafından çok beğenilmektedir. Modelin fiyatı 7196 liradır.

İstikbal Mira Salon Koltuk Takımı ve Fiyatı

Sadelikten hoşlananların çok tercih ettiği istikbal mira salon koltuk takımını dilerseniz 3+2+1+1 olarak satın alabilirsiniz. Son yıllarda tek berjer kullanımı artış gösterse de koltuk takımın boyutlarını dilediğiniz ölçülerde temin edebilirsiniz. Modelin fiyatı 5055 liradır.

İstikbal Vigo Salon Koltuk Takımı

İstikbal markasının en şık salon koltuk takımlarından bir tanesi olan modele çok yoğun ilgi gösterilmiştir. Renklerinin uyumu ve modelinin şıklığı ile göz dolduran koltuk takımını eviniz ve kendiniz için değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Modelin fiyatı 9344 liradır.

Diğer İstikbal salon Koltuk Takımı Modelleri

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir