En Detaylı Eksiksiz Evlilik Çeyiz Listesi (Pdf ve Resimli)

Evlenmek üzere olanların evlilik çeyiz listesi hakkında kafasına takılan soru işaretlerinden bazıları da neyi alacağız? Bir şey unuttuk mu? gibi sorulardır. Çeyiz listesini çıkartırken mutfak için çeyiz listesi salon için çeyiz listesi gibi ayrı ayrı başlıklar altında sınıflandırma yapmanız işinizi kolaylaştırıp, bir şeyleri unutma ihtimalinizi azaltacaktır. Sizler için ayrı başlıklar altında incelediğimiz eksiksiz çeyiz listelerini inceleyerek, almanız gereken eşyaları tespit edebilirsiniz. Tatlı telaşlarınızın arasında yükünüzü azaltacak çeyiz listeleri işinizi çok kolaylaştıracaktır.

1- Eksiksiz Salon Çeyiz Listesi

Salon için olmazsa olmazların sıralandığı çeyiz listesini inceleyip kendi zevklerinize göre ekleme ve çıkartmalar yapabilirsiniz.

2- Eksiksiz Yatak Odası Çeyiz Listesi

Yatak odasında olması gerekenlerin sıralandığı detaylı çeyiz listesi örneğidir.

3- Mutfak Çeyiz Listesi

Mutfak çeyiz listesine baktığımızda çok fazla ıvır zıvır olduğu için unutma durumuna karşı liste ile alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz.

4- Banyo Çeyiz Listesi

Banyo çeyiz listesi için hazırlanmış güzel bir örnektir. Kişisel bakım eşyalarınızı kendi zevkinize göre ekleyip çıkartabilirsiniz.

Aşağıda paylaştığımız galeriyi inceleyip tüm evinizde eksik olan parçaları tespit edebilirsiniz. Kendi evinizin eksiksiz çeyiz listesini hazırlayabilirsiniz.


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri