Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

Emzirme Koltuğu Modelleri

ANNE RAHAT BEBEK RAHAT

Yeni bebek sahibi olmuş annelerin ortak derdidir uykusuzluk ve yorgunluk. Gece boyunca uykusuz kalan annelerini emmeye çalışan bebekler, anneleri ile empati yapamadıkları için uzun emme seansları gerçekleştirirler.

Hal böyle oluca da anneler huzursuz bir şekilde emzirmeye çalışırlar. Anneleri bu sıkıntıdan kurtarmak amacı ile hazırlanmış olan emzirme koltukları, konforu ile anneleri dinlendiriyor, bebeklerin bol bol emmelerini sağlıyor.

Bu seneki emzirme koltuklarındaki modeller ve renkler nelermiş bakalım. Kız bebeği olanlar için pembe renkte, ayak koyma kısımları bulunan ve konforu en üst düzeyde olan koltuklar önerilir.

Yine aynı modelin erkek bebeği için tasarlanmış olanı da bulunmaktadır. Bu iki renk dışında seçenekler arayanlar içinde bol renk ve model seçeneği mevcuttur.

Emzirme Koltuğu Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir