Ev Tekstili

Duvardan Duvara Halı Modelleri

SICAK VE İÇ AÇICI EVLER İÇİN

Evleri derli toplu gösteren ve yaz kış sıcacık görünmesini sağlayan duvardan duvara halılar son yılların modasıdır. Çok farklı modelleri ve her rengi mevcut olan bu halı seçeneği kolay temizlenebilen türleri sebebi ile tercih edilmektedirler.

Evlerinde küçük çocuğu olanlar içinde kullanışlı olacak bu halıların sayesinde kışın her köşe halı ile kaplı olduğu için soğuk kolay kolay iç mekânlara giremeyecektir.

Senenin modası olan üç boyutlu duvardan duvara halılarda da uygulanmış ve ortaya gerçekçi bir görünüm çıkmış. Dileyene ince dileyene ise şagi seçeneği bulunan bu halılar gerçekten kullanışlı ve şıklar. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için bu halı güvenilir bir ortam da sağlıyor.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir