Ev Dekorasyon Fikirleri

Desenlerle Hayat Verilmiş Küçük Daire Dekorasyon Örneği

Bugün sizlere yine küçük  daire dekorasyon örneği sunacağız. Dairemiz de her alan çok etkili bir şekilde kullanılmış ve ev dekorasyonu desenler, ışıklar ve küçük aksesuarlarla zenginleştirilerek gösterişli bir ev ortaya çıkartılmış.

Evimizde genel itibariyle mat siyah ve beyaz renkler kullanılmış. Özellikle evin girişinde kullanılan siyah üzerine altın sarı desenlere sahip duvar kağıdı evin havasını oldukça pozitif etkilemiş.

Mutfakta siyah duvarlar ile beyaz mutfak dolapları mükemmel bir uyum sergilemiş ve yine mutfakta yemek masasının konumlandırıldığı siyah duvarda kullanılan harita, duvar dekorasyonunu oldukça kişiselleştirilmiş.

Evimizi ayrıntılı olarak incelemek için lütfen resim galerimizi ziyaret ediniz.

 

Desenlerle Hayat Verilmiş Küçük Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir