Salon Dekorasyonu

Deri Koltuk Modelleri

ELİT VE KULLANIŞLILAR

 

Gerek evlerde gerekse ofislerde kullanılan ve kullanışlı, şık, elit bir görünümde olan deri koltuklar yıllardır olduğu gibi bu yılda moda. Yeni sezona ilk adımı atan mobilya tasarımcıları sanki deri koltuk modellerine daha bir özenmişler gibi.

 

Ana renkleri olan gri, siyah, kahverengi, beyaz ve bu renklerin koyu ya da açık tonları ile hazırlanan deri koltuklar her ortama gerçekten zengin bir görünüm getiriyorlar.

 

Baktığımızda en dikkati çeken kahverengi ve üzerinde kadife kırlentleri olan modeldir. Yine tamamı siyah olan ve parlak taş ayrıntısı bulunan koltukta göre hoş görünüyor.

 

Geçtiğimiz yılların modası olan ve bu yılda yerini diğer renklere bırakmamış olan beyaz deri koltuklar hem ferah bir ortam sağlıyor hem de iç açıyor.

Deri Koltuk Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir