Ev Aksesuarları

Dekoratif Vazo Modelleri

DEKORASYON DOSTU ÜRÜN

Dekorasyon denildiğinde ilk akla gelen dekoratif ürünlerden bir tanesi de tartışmasız ki vazolardır. Sehpa, konsol, masa ve odaların boş kısımlarında şık bir görünüm elde etmeyi sağlayan ve dekorasyona başarılı bir katkı sağlayan vazo modelleri ve seçenekleri nelermiş, nerede nasıl kullanılır ise başarılı bir dekorasyon olur gelin hep birlikte bakalım.

Dekorasyonun başarılı olabilmesi için dekoratif ürünlerin mantıklı yelerde kullanılmaları gerekmektedir. Örneğin konsol üzerlerinde kullanılan dekoratif vazoların boyları çok büyük olduğunda ortaya çok çirkin bir görünüm çıkar.

Bunun yerine özellikle masa ve konsol üzerlerine küçük vazolar konulmalıdır. Dekoratif vazo modellerinde yılın en dikkati çeken ürünleri şöyleler. Üzerinde hiçbir detay olmayan düz seramik vazolar oldukça şıklar.

Kendinden oymalı altın renkli vazolar ise gösterişli duruyorlar. Yine siyah renkte ve her renkte hazırlanmış vazolar mükemmeller.

Dekoratif vazo modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Dekoratif Vazo Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir