Ev Aksesuarları

Dekoratif Takı Organizeri

Hanımların özenle alıp kullandıkları ve kullanma aralıklarında kaderine terk ettikleri takıları muhafaza edip kırılmalarını engelleyerek ve bu işlemin yanı sıra kurulumunun yapıldığı yerde de şık bir duruş sergileyen buluşun adı dekoratif takı organizerdir.

Her hanım bu yazıda ne söylendiğini iyi bilir. Konsül çekmecelerinde ömrünü tamamlamak zorunda kalan ve kullanılacakları zaman iç içe geçmiş bir demir tumağı halini alan takılar bu buluş sayesin vitrinde sergilenir gibi olacaklar.

Dekoratif takı askılıkları modelleri ise hem şıklar hem de kullanışlılar. Bu harika buluşun kumaş ile tasarlanmış modellerinin yanı sıra ahşap kullanılarak hazırlanmış modelleri de bulunmaktadır. Yine farklılık isteyenler için ağaç şeklinde organizer bulunmaktadır.

Dekoratif Takı Organizatörü Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir