Ev Aksesuarları

Dekoratif Şemsiyelik Modelleri

ŞEMSİYELER ŞİMDİ MUTLU

Yağmur yağdığında bizleri ıslanmaktan kurtaran şemsiyeler ile işimiz bittiğinde evde nereye koyacağımızı bilemeyiz. Doğrusu nereye koysak ta yakışmazlar ve buda salon girişlerinde dağınık bir alana sebep olur.

Şemsiyeleri derleyip toparlayacak, aynı zamanda dekorasyona katkı sağlayacak dekoratif şemsiyelikler tamda bu esnada hanımlara destek için önerilebilir.

Hem dekoratif olup etrafa hoş bir görünüm kazandıran hem de şemsiyeleri toparlayıp muhafaza eden bu ürünleri gelin hep birlikte değerlendirelim.

Modern bir görünümü olan kapalı şemsiye görünümünde olan şemsiyelik hem manalı hem de estetik. Yine farklı bir şemsiyelik olsun isteyenler için duvara monte edilen küçük bölmeli şemsiyelik te hoş bir seçenek olabilir. Ahşap olan ve görüntü itibari ile eskilere götüren modelde görülmeye değer.

Dekoratif Şemsiyelik Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kırık beyaz filli çamaşır sepetinin fiyatını öğrenebilir miyim? Nasıl temin edebilirim? Tesekkurler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir