Ev Aksesuarları

Dekoratif Isıtıcı Modelleri

Evlerde havaların soğuması ile kullanımı başlayan ısıtıcılar ofis ve diğer iş yerleri için de harika birer ısı kaynağıdır. Pratik bir kullanımı olan bu ürünlerin modern modelleri de dekorasyon için harika bir seçimdir.

Dekoratif ısıtıcıların gerçekten harika modelleri bulunmaktadır. Sadece yapısı itibari ile değil görsel anlamda da insanın içini ısıtan bu buluşun modelleri hakkında fikir sahibi olabilmeniz için birkaç model anlatalım.

Görsele önem verenler diyoruz ama şunu da eklemeden edemeyeceğim. Kim görsele önem vermez ki? İşte bunu bilen tasarımcılar eskinin kuzine sobası görünümünde ısıtıcı tasarlayarak hem anıları canlandırmışlar hem de harika bir tasarıma imza atmışlar.

Yine kalorifer peteği şeklinde ısıtıcılarda hala tercih ediliyorlar. Çok sayıda modeli olan dekoratif sobalar görülmeye değer.     

Dekoratif Isıtıcı Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir